Opinie klientów
PZM ELBLĄG

Dodaj opinię

Data wydania : 28/01/2021 Opinia zamieszczona (data)
08/02/2021
przez Marcin S. nowego właściciela PEUGEOT RIFTER

1 Opinia zamieszczona przez Marcin S.

Odebrałem Peugeot Riftera z salonu PZM w Elblągu. Co prawda musiałem po niego przyjechać z Krakowa, ale profesjonalna obsługa ze strony Pana Bartłomieja oraz Pani Mai bardzo ułatwiła cały proces. Na każdym etapie Państwo z PZMu byli bardzo pomocni i cierpliwi, odpowiadając na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Naprawdę poczułem indywidualne podejście do klienta, co bardzo doceniam. Dziękuję za wszystko!

Data wydania : 16/11/2020 Opinia zamieszczona (data)
26/11/2020
przez Jerzy J. nowego właściciela PEUGEOT SUV 2008

1 Opinia zamieszczona przez Jerzy J.

Jestem mega zadowolony z obsługi zarówno podczas formułowania zamówienia auta jak i w trakcie odbioru nowego samochodu. Pragnąłbym podkreślić szczególnie wysoki stopień zaangażowania pracownika w kwestii udzielenia wyjaśnień/odpowiedzi na moje pytania dot. działania systemów bezpieczeństwa oraz systemów asystujących kierowcy zainstalowanych w wybranym przeze mnie modelu. Wykazał się tu wysokim poziomem profesjonalizmu oraz umiejętnością nawiązania przyjaznych relacji z klientem.

Data wydania : 17/06/2020 Opinia zamieszczona (data)
06/07/2020
przez Robert R. nowego właściciela PEUGEOT 308

1 Opinia zamieszczona przez Robert R.

ok

Data wydania : 14/05/2020 Opinia zamieszczona (data)
17/05/2020
przez Anetta K. nowego właściciela PEUGEOT SUV 3008

1 Opinia zamieszczona przez Anetta K.

Samochód - extra. Pracownicy salonu sprzedaży- profesjonalizm na najwyższym poziomie (byliśmy w kilku innych salonach innych marek i nikt nas tak nie "dopieścił" jak właśnie w salonie Peugeot w Elblągu). Wiedza na temat marki Peugeot oraz także innych marek imponująca. Panowie z salonu Peugeot w Elblągu utwierdzili nas w przekonaniu, że podejmujemy najwłaściwszą decyzję. Oferta dodatków bardzo nas zadowoliła. Poświęcono nam bardzo dużo czasu. Bardzo dziękujemy za tak życzliwe podejście.

Zamknij
Dodaj opinię